Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#4314 30/07/2001 03:52
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
tym razem nie bedzie to zaden zespol ani zawodnik,lecz uczestnik(raczej pseudouczestnik) forum - nijaki koku.
zgodnie z tabela sprzed tygodnia dyzur miales pelnic wlasnie Ty koku,wtedy jeszcze nalezales do TT.ale nie,podkuliles ogon i uciekles.na odchodne mam dla Ciebie jedno slowo:wyp...

Bonus: Unibet
#4315 31/07/2001 02:50
Dołączył: Apr 2001
Posty: 214
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 214
Regulamin, w kilku punktach dopuszcza mozliwość "falandyzacji" zawartych w nim przepisow. Koku, w dla mnie zabawny sposob to wykazał, a Wy go już zaraz na banicję wysyłacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#4316 31/07/2001 03:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Panie baco pozwole przedstawic swoja wizje :

Typy TT i Wyniki TT skladają się na grę tygodniową. Koku brał udział w tym tygodniu w typowaniu wiec az do ogloszenia wynikow jest uczestnikiem TT. Po ogloszeniu wyników, czyli ustaleniu Rankingu dopiero zobaczylibysmy ze koku ma saldo zerwoe. A zatem zgodnie z reglaminem przestaje byc czlonkiem TT - ALE OD TRZECIEGO TYGONIA. (Wiec skoro bral udzial w typowani Tt w druim tyg. to do czegos sie chyba zobowiązał)

Ale jescze chcialem dodac ze koku wniósł wiele dobrego do TT. Pokazał uczestnikom Tt jak należy nie typować!!! Jego typy smiało moge nazwać Kamikaze - Nie sztuką jest wyslanie spotkania lecz sztuką jest wytypowanie jego wyniku.

Odonosnie stwierdzenia ze wysylamy na banicje jest bledem. Wysylamy go na krótki odpoczynek który może troszeczke nauczy go szacunku do innych ludzi i wywiazywania się
z powierzonej mu roli.

Ave Cezar! Vivat koku!

#4317 31/07/2001 14:35
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Union Berlin - prowadzac 1:0 i z przewaga zawodnika strzelaja samobuja na 8 min przed koncem. Mojemu ojcu zbrało to jakies 7000 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#4318 31/07/2001 18:04
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Elgato:
[qb]Union Berlin - prowadzac 1:0 i z przewaga zawodnika strzelaja samobuja na 8 min przed koncem. Mojemu ojcu zbrało to jakies 7000 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]

Ja też sie pozale i powiem jedno na czarna listę wpisać trzeba calą II Bundesligę!!! Przynajmniej 1-wszą kolekę. Najpierw Hertha zabrala mi konto w Gcs`ie a wczoraj Berlinczycy polamali mi troszke $ w betzone.

#4319 31/07/2001 18:09
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Panowie, może zamiast użalać się to może byśmy utworzyli bank danych o zespołach, które układają się pod wynik w dogodnych sytuacjach jak to zrobiło Skonto Ryga czy Zagłębie Lubin, o którym wiadomo, że zawodnicy stawiają.

#4320 31/07/2001 18:13
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Jakbym miał wypisywać wszystkie drużyny, które "zepsuły" mi kupony to bym musiał chyba stworzyć osobny temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Teraz przeklinacie Herthę czy inny Union, jutro nadejdzie kolej zespołów z LM. A za 2 tygodnie jak będzie dobry kurs to i tak je zagracie... Uważam, że nie ma co się na nich wyżywać, oni (piłkarze czy drużyny) mają po prostu w dupie Wasze kupony.

#4321 01/08/2001 19:48
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
I znowu ja. Niestety.
Shnyder przegrala z carlsson a pierwszego seta wygrala 6:2 . Mnie to zabrało 59 pln ale mojemu ojcu 4500. Pech
Przez ostatnie 7 dni jeden wynik zabral nam juz w sumie 20000. TRAGEDIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
(bo jesze był pasching w weekend na ako 2400 za 2 zlote a prowadził)

#4322 01/08/2001 19:56
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Elgato posluchaj tak jak powiedzial Ufo. Co do Ciebie wniosek jest prosty : graj na 2-3 zespoly za wieksza stawke. Po co nabijac takie wielkie Ako??? Buki poluja wlasnie na takich jak Ty! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#4323 17/08/2001 13:12
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
pieprzona kolumbia...

#4324 17/08/2001 14:15
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Szakal .
Nie myśl ze nie wiem ze za 2 zlote nie da sie wygrac. Ale czasami grasz sobie na luzie wrzucajac mecze ktore czujesz. U mnie w punkcie w ktorym w ktorym gram znajomym wchodzily kursy 1000 , 3000 , czy nawet 7000.Za dwa zlote to jest zabawa.
Normalnie gram sytemami "4" lub 3z4 za wieksze sumy.

#4325 17/08/2001 15:33
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
dokładnie j..... Kolumbia k.... mać

#4326 18/08/2001 22:18
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
walony celtic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#4327 19/08/2001 00:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Manchester City i St.Miren .Nigdy nie postawie na te drużyny.

#4328 19/08/2001 00:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
widzew to jest dopiero szmacianka!!!!!!!!!!

#4329 19/08/2001 00:49
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
sorry, że się powtarzam, ale niedługo zabraknie wam zespołów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#4330 19/08/2001 01:22
Dołączył: Apr 2001
Posty: 99
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 99
Może łatwiej byłoby wypisać zespoły które nigdy nie zawiodły - na pewno byłoby ich mniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#4331 19/08/2001 02:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dlaczego nikt nie odradzał meczu Ried Admira?

#4332 19/08/2001 06:14
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Leicester :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#4333 19/08/2001 10:27
Dołączył: Feb 2001
Posty: 104
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 104
Tydzien temu wywalila mi Benfica kupon wart 2278 dolarow (wygrywala do 84 minuty a bramke na 2:2 stracila w 97 minucie)
a dzis tj w sobote Metz kupon wart 1415 $ mialem x(remis)

Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel, latajaca_holenderka), 1,417 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1